Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy w Piasecznie zaprasza mieszkańców Gminy Piaseczno na Niebieski Koncert w wykonaniu Joanny Kondrat i Krzysztofa Antkowiaka z zespołem, wraz z emisją Niebieskiego Filmu.

Organizowany pod patronatem Niebieskiej Linii IPZ Niebieski Koncert to połączenie muzyki z prezentacją filmu o ofiarach przemocy i dedykowanego ofiarom przemocy. Pokazywany w trakcie koncertu Niebieski Film jest zrealizowanym w więzieniu filmem dokumentalnym, w którym sprawcy przemocy obnażają mechanizmy swoich działań. Autorami Niebieskiego Filmu są prowadząca wywiady ze skazanymi Joanna Kondrat oraz Dariusz Łukawski.

Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy w rodzinie oraz zwiększenie wiedzy i wrażliwości wobec zjawiska przemocy w rodzinie. Koncert będzie głosem wsparcia dla ofiar przemocy, przyczyni się do nagłośnienia ich problemu, będzie również formą docenienia pracy osób pomagających ofiarom przemocy oraz pretekstem do medialnego nagłośnienia działalności lokalnych instytucji niosących pomoc ofiarom przemocy.

Kiedy?
21 października 2021 r. godz. 19

Gdzie?
Centrum Kultury w Piasecznie
ul. Kościuszki 49, Piaseczno

Zapisy:
663-667-375
797-932-345

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców byliśmy zmuszeni ograniczyć ilość miejsc. Chcemy jednak, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, dlatego będziemy również transmitować je na żywo.

Załączniki

# Plik Opis Data dodania Dodany przez Rozmiar pliku Pobrania
1 png Niebieski Koncert - plakat 28 września 2021 14:22 Administrator 848 KB 357