Seniorze!
Jeżeli Twój dowód stracił właśnie ważność i zastanawiasz się jak go wymienić – aplikuj online i skorzystaj z bezpłatnego Generatora Zdjęć do 30 czerwca 2021 roku.

Zachęcamy wszystkich seniorów, by się spieszyli, ponieważ od sierpnia 2021 roku nie będzie już możliwości aplikowania o dowód osobisty przez internet.
W tym utrudnionym przez pandemię okresie, kiedy działalność urzędów, jak i fotografów jest ograniczona, warto pomóc osobom starszym w dostępie do usług. Zwłaszcza, że seniorzy nie zawsze sprawnie surfują po internecie. Dlatego zachęcamy do pomocy starszym osobom z naszego otoczenia w wypełnieniu wniosku o dowód osobisty przez internet oraz w przygotowaniu zdjęcia do dowodu. Takie zdjęcie przy pomocy kreatora Passport Photo Online można wykonać bezpłatnie do 30 czerwca 2021.

Aplikacja dostępna na stronie Passport-Photo.online, jest możliwa także do pobrania na telefon. Aplikacja analizuje parametry biometryczne używając do tego sztucznej inteligencji. To oznacza, że fotografia wykonana przy pomocy naszego generatora zdjęć spełnia wszystkie wymogi zdjęcia biometrycznego, jak i urzędowe. Kreator jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy telefon z aparatem. A samo zrobienie zdjęcia, według naszych wskazówek, nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

Szczegóły w linku poniżej:
https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-dowodu-dla-seniora

Załączniki

# Plik Opis Data dodania Dodany przez Rozmiar pliku Pobrania
1 png Plakat 28 maja 2021 13:41 Administrator 275 KB 250