Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza mieszkańców gminy Piaseczno, w szczególności:

  • przedsiębiorców i przedstawicieli firm oraz osoby planujące otwarcie własnego biznesu
  • przedstawicieli instytucji i pracowników sektora publicznego
  • przedstawicieli organizacji pozarządowych

na spotkanie networkingowe z cyklu „Piaseczyńskie integracje”, które odbędzie się we wtorek, 11 czerwca 2024 r. w godz. 18.00-20.00.

Czym jest networking?

Celem networkingu jest szybkie i efektywne nawiązanie relacji profesjonalnych przez uczestników.

Networking to sztuka budowania i pielęgnowania relacji zawodowych, które mogą przynieść nieocenione korzyści zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To proces aktywnego nawiązywania kontaktów, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz wsparciem z innymi osobami związanych z branżą lub obszarem zainteresowań.

Dlaczego warto wziąć udział?

Networking jest szansą na rozwoju kariery, zdobywaniu nowych perspektyw i otwieraniu drzwi do nowych możliwości. To doskonała okazja do poznania inspirujących ludzi, wymiany pomysłów oraz budowania partnerskich relacji, które mogą przyczynić się do wzrostu efektywności pracy lub kariery zawodowej.

Gościem specjalnym będzie Ewa Kacak-Niemczuk — Inżynierka od zarządzania ludźmi, pasjonatka promowania kobiecej perspektywy świata. Przewodnicząca Piaseczyńskiej Rady Kobiet przy Burmistrzu Miasta i Gminy Piaseczno. Ekspertka i doświadczona senior managerka w międzynarodowych wdrożeniach IT dla procesów HR. Zrealizowała ponad 15 dużych wdrożeń dla ponad pół miliona ludzi na całym świecie

Spotkanie będzie moderowane przez Marcina Babiaka — eksperta przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej, trenera-praktyka, mentora i konsultanta, który ułatwi poznawanie się i odnajdywanie osób o zbieżnych potrzebach profesjonalnych.

Kiedy?

11 czerwca 2024 r. (wtorek), godz. 18.00-20.00

Gdzie?

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie
ul. Warszawska 1 (wejście od strony pl. Piłsudskiego)

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/883710-60